Volkswagen Polo Makyajlandı-Yeni Polo Tanıtıldı

Tarafından   Haziran 17, 2017

Volkswagen Polo Makyajlandı-Yeni Polo Tanıtıldı

Volkswagen otomobillerinde makyaja gidiyor. Volkswagen şimdi de polo’yu makyajladı. İşte yeni Polo’nun ayrıntıları ve fotoğrafları yazımızın devamında.

Küçük sınıf standartlarının üzerinde donanım ve güvenlik özellikleriyle tanıtılan otomobil, daha dinamik ve güçlü bir görünüme sahip. Yeni gövde rengi seçeneklerine sahip olan 2018 Polo’da tamamen LED farlar ve LED stop lambaları dikkat çekiyor.

Artan boyutlarıyla daha fazla yaşam alanı sunan Polo, selefine göre 81 mm daha uzun ve 7 cm daha geniş. 94 mm arttırılan dingil uzunluğu da otomobilin özellikle arka koltuklarda daha geniş bir diz mesafesi anlamına geliyor. Ayrıca daha alçak tavana sahip olmasına rağmen, 2 cm daha fazla baş mesafesi sunduğu söylenen otomobilin bagajının da arka koltukların öne alınıp, alınmaması durumuna göre 280 ile 351 litre olduğu açıklandı.

İç mekanda ise tamamen dijital gösterge paneli ve yeni nesil dokunmatik multimedya ekranı ilk göze çarpan detaylar. Bu ekran 6,5 ve 8 inçlik iki versiyonla satın alınabilecek.

Şehir içi acil frenleme sistemi ve yaya takip sistemi giriş seviyesindeki Polo’da yer alacak. Sınıf standartlarının üstündeki adaptif hız sabitleme sistemi de Polo’nun opsiyonları arasında yer alıyor. Ayrıca kör nokta uyarı sistemi, yarı otonom park sistemi, anahtarsız giriş sistemi ve yine anahtarsız motor çalıştırma sistemi dikkat çeken özelliklerden.

65 HP ile 150 HP arasında değişen güçlere sahip motorlar görev yapacak.Modelin GTI serisinde ise 2.0 motor bulunacak.

İşte 2018 Polonun görüntüleri;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir