Poliçe Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tarafından   Mart 5, 2017

Poliçe Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Araç poliçe sorgulama nasıl yapılır? Poliçe sorgulama işlemleri nereden yapılacaktır? Araç poliçe hizmeti nasıl sorgulanır? Ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Trafik poliçe sorgulama işlemleri nasıl yapılır? Taşımacılık ve koltuk poliçe sorgualama işlemi nereden yapılır? Hayat poliçe sorgulama nasıl ve nerelerde yapılır? Ayrıntılı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Trafik Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait Trafik Poliçe bilgilerini “Poliçe anahtar bilgileri veya plaka bilgisi + kimlik bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, araç bilgilerinizin, teminat bilgilerinizin, İndirim/Sürprim bilgilerinizin detaylarına ve varsa önceki poliçe bilgilerinize erişebilirsiniz.

Trafik Poliçe Sorgulama İçin Tıklayın!

Taşımacılık ve Koltuk (ZYT) Poliçe Sorgulama

Aracınıza ait kasko poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri, plaka bilgisi ve şasi bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, İndirim/Sürprim bilgilerinizin ve varsa önceki poliçe bilgilerinizin detaylarına erişebilirsiniz.

Taşımacılık ve Koltuk Poliçe Sorgulama için tıklayın

Hayat Poliçe Sorgulama

Hayat poliçe bilgilerinizi “Poliçe anahtar bilgileri ve kimlik bilgisi” ile sorgulayabileceğiniz ekrandır. Sorgu sonucunda, mevcut poliçe ve varsa önceki poliçe detay bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Hayat Poliçe Sorgulama İçin TIKLA!

 

Tüm Poliçe Sorgulamalarınız İçin Tıklayın

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir