Otomobil Paspas Kokusu Nasıl Gider?

Tarafından   Haziran 26, 2017

Otomobil Paspas Kokusu Nasıl Gider?

Otomobilinizde bulunan paspaslar koku yapabilir. Üretim kalitesinden, kullanılan malzemeden dolayı paspasların bazıları otomobil içerisinde koku yapabilir. Bu koku giderilebilir mi? İşte yanıtı..

Ne kadar temizlense de, ne kadar koku giderici spreyler sıkılsa da gitmez o koku. İşte bu nedenle araba paspası seçerken satın alınacak paspasın içeriğine dikkat edilmelidir. Özellikle plastik araba paspaslarının ve halı formlu araba paspaslarının neden olduğu kötü kokulardan korunmak için havuzlu paspas kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Havuzlu paspas modelleri araç içi kötü kokulara neden olmaz. Ayrıca yapısı itibariyle aracınıza dışarıdan gelebilecek kirleri, tozları ve pis suları zemine bulaştırmadan kendi içinde tutabilir. Üstelik temizlenmesi de kolaydır. Sahip oldukları özellikler nedeniyle bagajlarda da kullanılmaya başlanan havuzlu paspas çeşitleri, bu sefer de bagaj havuzu olarak karşımıza çıkmaktadır. Araba bagajlarının büyük bir hızla kirleniyor olması nedeniyle kullanım oranı artan havuzlu paspaslar, hiç kuşku yok ki daha temiz ve zahmetsiz araçlara sahip olmamızı sağlamaktadır. Bu nedenle dayanıklı araba paspası arayışınızda başka obsiyonları araştırmaya gerek duymadan havuzlu paspas satın almayı tercih etmenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir