LPG Sızdırmazlık Raporu Randevu Nasıl Alınır?

Tarafından   Mart 1, 2017

LPG Sızdırmazlık Raporu Randevu Nasıl Alınır?

LPG sızdırmazlık raporu randevusu nasıl alınır? LPG sızdırmazlık randevu alımı nereden yapılmaktadır? Randevu alındıktan sonraki süreç nasıl işlemektedir? İşte LPS sızdırmazlık raporu randevusu ile ilgili merak ettikleriniz yazımızın devamında yer almaktadır.

Gaz Sızdırmazlık Raporu için Randevu alınan saatten 15 dakika önce randevu alınan Lpg Sızdırmazlık İstasyonunda hazır bulunulması gerekmektedir.

Bir sebeple randevunuzu iptal ettirmeniz gerekirse 2 saat öncesinde ilgili MMO Gaz Sızdırmazlık istasyonunu telefon ile arayarak lpg sızdırmazlık randevunuzu iptal ettiriniz.. (Artık Randevu sayfasında; Randevu Sorgulama ve Randevu İptal linkide bulunmaktadır.) İptal ettirdiğinizi bildirmeden 2 kez sızdırmazlık randevunuza gitmez iseniz cezalı duruma düşersiniz. Cezalı duruma düşen araçlar 60 gün boyunca MMO randevu sisteminden yararlanamayacaklardır.

Şimdi size randevu alacağınız bu sistemi nası kullanmanız gerektiğini aşama aşama ayrıntılı olarak açıklayalım.

İlk Aşama il seçimidir (İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Hatay, Kayseri, Kocaeli, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Trabzon, Zonguldak).İl seçiminden sonra İleri butonu tıklanır.

İkinci Aşama seçtiğiniz ildeki MMO İstasyon seçimi sonrası ileri butonuna basılır.

Üçüncü Aşama Tarih ve Saat seçimi aşağıdaki ekranda örneği gösterildiği şekilde size uygun olan tarih ve saati seçebilirsiniz. X işaretli olanlar randevu için müsait olmayan saatleri göstermektedir. İşaretleme sonrası İleri butonu tıklayınız.

Dördüncü Aşama Bilgi Girişi aşamasıdır. Aracın Ruhsat Sahibinin Adı Soyadı, e-posta adresi, Cep Telefonu Nosu, Aracın Plakası, Aracın Markası ve görülen Güvenlik Kodu girilir.

İşaretli alanlar zorunlu alanlar olup doldurulması mecburidir. Cep telefonu numarasının doğru yazılması önem arz etmektedir, çünkü bir sonraki aşamada burada belirtilen cep telefonu numarasına gönderilen onay kodu girilmesi gerekecektir. Bilgiler girilmesi sonrası İleri butonuna basılır.

Beşinci Aşama Onay yapmanız gereken aşamadır. Cep telefonunuza gelmiş bulunan onay kodu girildikten sonra Onayla butonuna basılır.

LPG Randevu Alma Sistemi İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir