İspark Ücretlerine Dikkat!

Tarafından   Ağustos 7, 2017

İspark Ücretlerine Dikkat!

İspark ceza sorgulama nasıl yapılır? Plakadan ispark ceza öğrenme. İspark ceza sorgulama nereden yapılır?

Otomobilinizi ispark’a park ettiniz ve ücreti ödemeden çıkmak zorunda kaldınız. Ancak sonrasında bu ücreti ödemeyi unuttunuz. İşte sistem bunu unutmuyor ve park ücretiniz cezalı olarak katlanıyor. Otomobilinizin plakasına yazılan park ücreti ödenmediği takdirde katlanarak artıyor.

Bilmeden ceza yiyenlerin yanında bir de bilerek ücret ödemeyenler var. İspark’a otomobilini çekip ödemeyen araç sahipleri için dikkat edilmesi gereken önemli bir konu.

Cezaları her geçen gün artmaktadır.. Fakat ısrarla ödemeyeceklerini söylemektedirler. Bu vatandaşlara İSPARK’tan kötü haber geldi. Yasal İşlemler başlatılmış. Şu ana kadarda 3000 plaka sahibine de ceza yazılmış.

Görüştüğümüz İspark yetkilileri yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

“Otopark ücretini ödemeyen araç sahipleri hakkında, şirketimiz tarafından yasal işlem başlatılmaktadır. Şu ana kadar 3000 plaka sahibi hakkında icra takibi başlatılmış olup, bahse konu dosyalardan tahsil işlemleri devam etmektedir.”

Sizinde İspark Cezanız Var Mı?

İspark ceza sorgulama oldukça kolay bir işlemdir. Yazımızın devamındaki linke tıklayarak otomobilinizin plakasını girin. İşte hepsi bu kadar. Plakanıza ceza olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İspark Ceza Sorgulamak İçin Tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir