Hasar Kayıt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tarafından   Temmuz 28, 2017

Hasar Kayıt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Plakadan hasar sorgulama, plakadan kaza sorgulama, aracın hasarını sms ile sorgulama nasıl yapılır? Aracın kazası kayıtlara geçtiyse, sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bu sorgulama işleminde temiz çıkan araçların işlenmiş hiç bir kazası bulunmamıştır. Ancak bu bilgiler araçların kazasız olduğu anlamına gelmeyecektir. Sadece işlenmiş araçların kazası gözükecektir. Peki hasar kayıt sorgulama nasıl yapılır? İşte detaylar..

Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

SBM’nin dışında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri de SMS yöntemiyle istedikleri araç için hasar sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Plakayı Yazın ( Örn; 34abc123 ) > Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom fark etmeksizin 5664’e gönderin.

Yapılan her sorgulama için tüm GSM operatörleri 6 TL ücretlendirme uygulamaktadır. 

Böylelikle tramer sorgulamasını yapmak istediğiniz aracın plakası değişmiş olsa bile hasar geçmişini öğrenebilirsiniz.

SBM İle Hasar Sorgulama

5664 Uygulaması ile vatandaşların “araç hasar, araç detay, değişen parça, poliçe, kaza mağdur, hayat poliçe ve poliçe vade hatırlatma” bilgilerine, aracıya gerek kalmaksızın kolayca ulaşabilmeleri hedeflenmiştir.​

Plakayı yazın, TURKCELLTÜRK TELEKOMVODAFONE 5664‘e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin.

ERP (Eksper Raporu) olan kazalarda değişen parçaları öğrenmek için PARCA boşluk PLAKA boşluk HASAR TARIHI yazıp sorgulama yapabilirsiniz.​

DETAY boşluk Plakayı yazın, TURKCELLTÜRK TELEKOMVODAFONE 5664‘e gönderin. Detaylı sorgulamalar için bu yolu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir