Fiat Linea ‘nın Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?

Tarafından   Şubat 11, 2017

Fiat linea motorlu taşıtlar vergisi ne kadar? Yeni ya da ikinci el fiat linea alaçak veya henüz karar aşamasında olanlar veya zaten fiat linea sı olupda MTV vergisi ödeyecekler için hazırladığımız bu sayfada Fiat linea nın motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili hesaplama detaylarına ulaşabilirisiniz.

Fiat Linea avantajlı yakıt performansı , 1300 cc motor hacmi seçeneği ile uygun MTV vergisi ödeme avantajı ve geniş iç hacmiyle aile otomobili arayanların gözdesi olma yolunda. Son yıllarda Fiat Linea onlarca marka ve model arasından en çok satılam araçlar arasından sıyrılıp zirveye yerleşmiş durumda.Son yapılan analizlerde satış rakamları da bu görüşü doğruluyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 23 bine yakın Fiat Linea ilk defa Motorlu taşıtlar vergisi ödedi. Peki her yıl araç sahipleri tarafından ödenen Fiat Linea Motorlu Taşıtlar Vergisi ne kadar?

Fiat Linea Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama Linki  İçin Tıklayınız!!

Fiat Linea Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri iki taksit ya da tek seferde yapılabiliyor. İki taksitle ödeme yapmak istayan mükellefler 1.taksit ödemelerini 31 Ocak 2,taksit ödemelerini ise 31 Temmuz tarihlerine kadar yapabilir. Ödemeler sitemizde adresini verdiğimiz GİB internet adresinden, anlaşmalı bankalardan ya da internet bankaçılığı üzerinden veya  araçın kayıtlı bulunduğu il ve ilçelerdeki  vergi daireleri veya  defterdarlıklardan yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir