Emniyetten Ehliyet İçin Randevu Alma

Tarafından   Mart 4, 2017

Emniyetten Ehliyet İçin Randevu Alma

Ehliyet sınavına girdiniz ve başarılı oldunuz. Peki ehliyeti nereden çıkartacağım? Ehliyetinizi emniyet genel müdürlüğü merkezlerine yapacağınız başvurular ile alabilirsiniz. Peki randevu nasıl alınır?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyükşehirlerde bütün devlet kurumlarında yoğunluk söz konusudur. Hal böyle olunca kurumlar teknolojinin imkanlarından yararlanarak randevu hizmetlerini yürürlüğe koymuşlardır. Ehliyet randevu almak için öncelikle kimlik bilgileri ile konunun belirtilmesi gerekmektedir.

Emniyet Müdürlüğü Randevu Almak İçin Ne Yapacağım?

Ehliyet için randevu alma işlemleri ilk olarak pilot uygulama ile istanbul ilimizde yapılmaya başlanmıştır. Bu uygulama neticesinde çok olumlu geri dönüşlerin sağlanması ile birlikte ülkemizdeki tüm şehirlerde böyle bir alt yapı desteği sunulmuştur. Emniyet Genel Müdürlüğü resmi sayfası üzerinde açılan Ehliyet emniyet randevu ekranı aracılığı ile online randevu alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu randevu işlemleri yalnızca ehliyet almak için geçerli değildir. Bunun dışında Emniyette gerçekleştirmeyi istediğiniz bütün işlemler için randevu alma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eminyet Genel Müdürğü Randevu Almak İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir