Cam Çatlakları ve Kırıkları İçin Ne Yapılır?

Tarafından   Ağustos 5, 2017

Cam Çatlakları ve Kırıkları İçin Ne Yapılır?

Cam çatlakları zamanla ilerleyen ve büyüyen bir yapıya sahip olabilir. Camdaki çatlaklığın derinliğine bağlı olarak bu çatlaklık daha da uzar ve tüm camı kaplayabilir. Peki cam çatlakları için ne yapılabilir?

Cam Çatlak Tamiri -Tamir Mümkün mü?

Çatlak camların tamiri %100 olmasa da kötü görüntüyü giderecek derecede mümkün ve bu sayede camınızın çatlaklığı daha ileri seviyelere ulaşmaz.

Çatlayan kısma sürülen kimyasal bir madde ile işlemek suretiyle çizik ve kırıklar büyük oranda giderilir. Bu sayede aracınızın orijinalliği korunur. cam değişimi için çok fazla süre gereklidir ancak cam tamiratı 20 25 dk gibi bir sürede gerçekleştirilebilmektedir. Orijinal camların değişiminde yapılan en küçük hatalar bile aracınızın zamanla su almasına sebep olabilmektedir.

Cam Tamiri Kaç Lira? – Tamirat ücreti

Cam tamiri çatlak oluştuktan hemen sonra yapılırsa daha etkili olur ancak zaman geçtikçe çatlak ilerlerse ve kir toz çatlağa dolarsa tamir oranı düşecektir. Tamir genelde camı çok pahalı araçlarda tercih edilmektedir. Bazı camlar 200 TL iken bazı camlar 4000Tl ye kadar değişim ücreti talep edilebilmektedir. bu tarz camların değişimi yerine çok uygun fiyatlara tamiri yapılmaktadır. 50 TL ile 500 Tl arasında cam tamiratları yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir