Araç Muayenesi İçin TÜVTÜRK Randevusu Alma

Tarafından   Nisan 7, 2017

Araç Muayenesi İçin TÜVTÜRK Randevusu Alma

Araç muayene randevusu nereden alınır? Araç muayeneleri TÜVTÜRK ten almak için yazımızın devamını okuyunuz. Randevu aldığınız takdirde sıra beklemeden muayene işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. TÜVTÜRK muayene istasyonlarından randevu nasıl alınır öğrenmek için yazımızın devamını inceleyiniz.

Ücretsiz randevu almak için aşağıdaki bilgileri okumaya devam ederek internetten veya tüvtürk resmi çağrı merkezini arayarak randevu alabilirsiniz.

Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Tıkladığınız linkte sizden istenilnen bilgileri girdiğiniz takdirde randevu alma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Randevu alma işlemlerinde, hangi gün ve saatte gideceğinize doğru karar vermeniz gerekmektedir. Her randevu için ayrı saat sistemi uygulanmaktadır.

Tüvtürk Araç Muayene Randevusu aldığınız saat aralığından en geç 15 dakika öncesinde Randevu alınan Tüvtürk Araç Muayene istasyonunda olunması iyi olacaktır. Sıra numarası almak için yukarıda belirtilen saatin geçirilmesi halinde randevu iptal edilecektir. Araç Muayene Randevu saatinden önce istasyona gelindiğinde, tüvtürk araç muayene istasyon resepsiyon alanındaki sıra cihazından ya da Müşteri Kabul Görevlisi’nden araç plakası ile sıra numarası alınmalı ve bu numara sıra ekranlarından ya da Müşteri Kabul Görevlileri’nden takip edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir