Araç Muayene TÜVTÜRK Randevusu Nasıl Alınır?

Tarafından   Mart 8, 2017

Araç Muayene TÜVTÜRK Randevusu Nasıl Alınır?

Araç muayene alma işleminizi kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi sıra beklememek için yapmanız sizler adına çok önemlidir. Bu randevu sistemi sayesinde muayene sıralarına son verilmek istenmektedir. Her araç sahibine kendi muayene saati verilmektedir. Araç sahibi bu muayene saatinde gelip muayenesini çok az zaman kaybederek yaptırmaktadır. Hemen aşağıdaki adımları okuyarak randevu nasıl alınır öğrenin.

Ekranda Plaka No girilir ve randevu alınacak Şehir seçilir. DEVAM   butonu tıklanarak muayene randevu alma aşamalarına geçilir. Resimlerde de görüleceği gibi Tüvtürk Muayene için randevu alma sistemi aşama aşama bizleri yönelendirecektir. Tüvturk aşamalı işlemlerin yürütüldüğü Randevu Sayfası sistemini değişikliklere giderek basitleştirme çalışmalarında bulunmuştur.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem adımlardan oluşmaktadır. Her adımı kendi bilgilerinize göre doldurmanız gerekmektedir. Hangi gün ve saatte, hangi muayene istasyonu, araç borcu var mı, varsa karşınıza çıkacaktır. Bu gibi adımları geçtikten sonra ve karşınıza çıkan boşluklara doğru bilgileri girdikten sonra randevunuzu kolay bir şekilde alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Muayene Randevu İçin Tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir