Araç Muayene İçin Randevu Nereden Alınır?

Tarafından   Mart 22, 2017

Araç Muayene İçin Randevu Nereden Alınır?

Araç muayenesi için randevu nereden alınır? Muayeneleri bilindiği üzere tüvtürk yapmaktadır. Muayene randevusunu da TÜVTÜRK internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Böylece muayene sırası beklemeden işinizi halledebilirsiniz.

Tüm araç sahiplerinin internet üzerinden online tüvtürk araç muayene randevusu almak istiyorum taleplerine karşılık verebilmek amacıyladır. Ücretsiz randevu almak için aşağıdaki bilgileri okumaya devam ederek internetten veya tüvtürk resmi çağrı merkezini arayarak randevu alabilirsiniz.

Daha sonra ekranda Plaka No girilir ve randevu alınacak Şehir seçilir. DEVAM   butonu tıklanarak muayene randevu alma aşamalarına geçilir. Resimlerde de görüleceği gibi Tüvtürk Muayene için randevu alma sistemi aşama aşama bizleri yönelendirecektir. Tüvturk aşamalı işlemlerin yürütüldüğü Randevu Sayfası sistemini değişikliklere giderek basitleştirme çalışmalarında bulunmuştur.

Randevu alınan gün itibariyle plakanıza ait vergi borcu, ödenmemiş trafik para cezası veya ogs kaçak geçiş cezası kaydı olup olmadığı bilgisine ulaşılır. Eğer borç var ise bu borcun muayeneye gelmeden önce ödenmesi gerekir.

Online Randevu İçin Tıkla!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir