Araç İçi Donanım İkinci Elde Önemli!

Tarafından   Temmuz 11, 2017

Araç İçi Donanım İkinci Elde Önemli!

Araç içi donanım özellikleri aracı satarken önem arz ediyor. Belli km ilerleyen araçların konforlu olması, araç içi özelliklerinin fazla olması tercih edilme sebeplerini arttırıyor. Ayrıca bu araçların fiyatları da ikinci elde çok düşmüyor. Sıfır otomobil alan kullanıcı aracını satarken kazasız ve km çok ilerlemediyse büyük zararlara satmıyor.

Zaman içinde sektördeki tüketici alışkanlıklarının değiştiğini gözlemliyoruz. Geçmişte standart otomobile sahip olmak yeterli iken, günümüzde bu durum otomobil sahipleri için tek başına tatmin edici olmuyor. Alım gücünün yükselmesi tüketicinin beklentilerinin de yükselmesine neden oluyor. Bu yüzden güvenlik donanımlarının yanı sıra konfor ve prestij sağlayan donanımların da giderek daha çok talep edildiğini görüyoruz.

Doğru donanımları seçtiğimizde ise, hem zevkimize hitap eden konforlu bir sürüş tecrübesi yaşıyor, hem de satış aşamasında kazanıyoruz. Ancak donanım seçimlerimizde dikkat etmemiz gereken çok önemli bir nokta var. Sıfır otomobil alırken donanımın değeri ne olursa olsun, son kullanıcının o donanıma ikinci elde biçtiği değeri de doğru analiz etmemiz ve öngörmemiz gerekiyor. Bunu yapabilirsek ilk bakışta lüks olarak değerlendirilen donanımlar aslında orta vadede akıllı bir yatırım aracı oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir