Araç Cam Filmi Hakkında Önemli İpuçları

Tarafından   Mayıs 10, 2017

Araç Cam Filmi Hakkında Önemli İpuçları

Araç cam filmleri son yıllarda oldukça ilgi görmektedir. Ancak bu cam filmleri nasıl yapılır? Hangi tür cam filmleri yapılmalıdır? Cam filmi kabarcık yapar mı? Cam filmi içine toz girer mi? Cam filmi yaptırmak salıklı mı? gibi bir çok sorunuzun yanıtları yazımızın devamında yer almaktadır.

Cam Filmi İçin İpuçları

Siyah cam filminde en çok rastlayacağınız çeşit türü üçtür. 1 numara(açık), 2 numara(orta), 3 numara(koyu). Mat renk yoktur, aynalı cam filmi vardır.

Sökülen film 5-12 ay aracın üstünde kaldıysa camda iz bırakır.

Orta derece garantili bir cam filmi 5 cam ve kelebekler için tahmini fiyat 120-150 lira. Kaliteli bir şey istiyorsanız 250TL’den başlar 1000 liraya kadar gider.

Film yapıştırıldıktan sonra suyunun çekilmesi için cama ragle vurulup fönle de camı iyice kurutulur.

Kaliteli bir cam filmi ve garantili bir cam filmi yaptırdıysanız garantisi olduğu için cam filmi kalkar, atar, rengi solarsa koşulsuz şartsız değiştirilmesi gerektir. Ancak cam filmi yaptırdığınız ilk 2 gün camlar kesinlikle açılmamalıdır garantiliyse garantiden çıkar.

Cam filminizi korumak için ise yüzükleri camlara sürtmeyiniz, aracınızın fitilleri bozuksa yaptırınız yoksa cam filminiz atar.

Ayrıca çoğu aracın döşemesine ragle girmediği için cam filmi tam oturmaz yaptırırken aracın döşemesinin sökülmesine izin veriniz yoksa cam filminiz 1-2 ay süre sonra atabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir